טיפול בהפרעת זקפה בטכנולוגית גלי הלם

רופאים, השאירו פרטים ונזמין אתכם לפגישת ייעוץ

טיפול בהפרעת זקפה בטכנולוגית גלי הלם

טכנולוגיית גלי ההלם של Alma Duo מוכרת ע"י האיגוד האורולוגי האירופאי כטיפול Gold Standard, לגירוי הזרמת הדם לאזור אברי המין, להחזרת התפקוד הטבעי של כלי הדם ולהשפעה על פעילות כלי הדם שעברו תהליכי הזדקנות.
מיליוני גברים ונשים מסביב לעולם חווים אי יכולת לקיים יחסי מין או להנות ממין.
האם המטופלים שלך הם מאותם אנשים המתמודדים עם הפרעות זקפה, חוויית אורגזמה לא מספקת, אי הגעה לאורגזמה בכלל, או כאבים בזמן קיום יחסי מין? 
תהליכי השינוי הגופניים הטבעיים, המתרחשים אצל נשים וגברים אינם תמיד עולים בקנה אחד עם תוכניות החיים. חברת Alma, הינה החברה המובילה בעולם בטכנולוגיות רפואיות ואסתטיות חדשניות, המאפשרת למיליוני מטופלים, ביותר מ- 90 מדינות ברחבי העולם, לחוות שינויים אמיתיים ומשמעותיים.
חברת Alma גאה להציג את Alma Duo, המאפשרת לך, להעניק את הטיפול היעיל, המהיר והבטוח, במגוון אינדיקציות רפואיות לכל המטופלים. Alma Duo בטכנולוגית LI-ESWT*, הינה פתרון מתקדם ויעיל המסייע בשיפור התפקוד המיני, הפועלת על ידי גלי הלם ממוקדים בעצימות נמוכה, לחידוש כלי הדם בטיפול חוץ גופי, לשיפור תפקוד כלי הדם ולעידוד זרימת הדם לאיבר המין. הטיפול משפר את הביצועים ומעצים את חוויית התפקוד המיני, מגביר את זרימת כלי הדם ומעודד יצירת כלי דם חדשים. Alma Duo הינה פתרון יוצא דופן, מוכחת קלינית, בטוחה לשימוש ובעלת תוצאות קליניות ארוכות טווח המדגימות את עמידות תוצאות הטיפול עד כשנתיים לאחר מכן.
הטכנולוגיה הייחודית של Alma Duo מטפלת בגורם הבעיה ולא רק בסימפטום.
משפרת את התפקוד המיני לגברים ולנשים, ומחזירה את הספונטניות לחיי המין של המטופלים.
נגן וידאו

כיצד פועלת טכנולוגיה גלי ההלם של Alma Duo

הגורם הפיזיולוגי המשמעותי ביותר בקיום יחסי מין מוצלחים, הוא כמות הדם הזורמת אל איבר המין, ככל שתעלה כמות הדם, חווית המין תהיה עוצמתית, חזקה ומספקת יותר.
טיפול בגלי הלם חוץ גופיים, ממוקדים, בעצימות נמוכה (LI-ESWT*), מעודד את זרימת הדם לאיבר המין, משחזר את התפקוד הטבעי ומסייע בהשפעות ההזדקנות על כלי הדם.
טכנולוגיית גלי ההלם בעוצמה נמוכה, בעלת אנרגיה ממוקדת, גורמת ללחץ "מכני" (מתח גזירה) ולמיקרו- טראומה תאית. פעולה זאת גורמת לגירוי ולשחרור פקטורים אנגיוגנטים, המניעים תהליך לחידוש יצירת כלי דם (Neovascularization and Angiogenesis) באזור הטיפול, ומשפרים את זרימת הדם לאיבר המין.

יעילות טיפול של מעל 70%, מוכחת במחקרים קליניים. שביעות רצון גבוהה של המטופלים ושיפור מוכח במדדי הערכת הזקפה.

תוצאות קליניות ארוכות טווח המדגימות את עמידות תוצאות הטיפול עד כשנתיים לאחר מכן

3

שבועות

/

6

טיפולים*

/

15

דקות טיפול

ללא זריקות | ללא תרופות | ללא ניתוח | ללא כאבים | ללא הרדמה | ללא זמן החלמה

מאושר FDA אמריקאי, CE אירופאי ומשרד הבריאות הישראלי

*מספר הטיפולים המומלץ משתנה בהתאם לאינדיקציה לטיפול ולמצב המטופל על פי שיקול דעתו הרפואית של המטפל.

כל הטכנולוגיות הרפואיות והמכשיר המשווק על ידי Alma מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי

והחברה פועלת תחת תו תקן ISO 9001.

www.alma-israel.co.il

רקפת 2, היי פארק שוהם | 072-3953971

רופאים, השאירו פרטים ונזמין אתכם לפגישת ייעוץ