fbpx
מגוון פתרונות
מכשיר אחד

רופאים, השאירו פרטים ונזמין אתכם לפגישת ייעוץ וטיפול הדגמה

הפלטפורמה המתקדמת
בעולם ליישומים מרובים

נגן וידאו

Harmony XL PRO הוא פתרון טיפולי רב-עוצמה
ורב-תכליתי למגוון רחב של צרכים אסתטיים.

Harmony XL PRO הוא פתרון טיפולי רב-עוצמה ורב-תכליתי למגוון רחב של צרכים אסתטיים.

פלטפורמת מרובת יישומים זו, מטפלת ביותר מ-65 אינדיקציות שאושרו על ידי ה- FDA האמריקאי ומציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, אפליקטורים (ידיות), טיפים ושיטות טיפול, אשר משיגות תוצאות יוצאות מן הכלל.

Harmony XL PRO מספק יתרון נוסף של טיפולים משולבים סינרגטיים, ומתאים לגישה ההוליסטית בהתאמה האישית של ימינו.

הטיפולים החכמים והמותאמים אישית משיגים תוצאות מתקדמות.

טכנולוגיה

Harmony XL Pro מציעה כ 20 טכנולוגיות לייזר ואור, המטפלות ביותר מ-65 אינדיקציות רפואיות ואסתטיות המאושרות על ידי ה- FDA.

החידושים כוללים: יכולת בקרת עומק המאפשרת למטפלים לשלוט בעומק הטיפול באופן מדויק בהתאם לאזור המטופל, סוג העור או האינדיקציה. סריקה מקטעית ראשונה מסוגה עם Q – switched לייזר לעיצוב מהיר של העור והסרת קעקועים צבעוניים.

טיפ מיוחד הממקסם את בטיחות הטיפול במטופלים בעלי גוון עור כהה יותר וטיפול אקנה חדש ועוצמתי בשילוב לייזר עם טכנולוגיית ואקום. פלטפורמת Harmony XL Pro מציעה את מערכת הטיפול הרב-יישומית המקיפה ביותר עד כה, תוך התייחסות לצרכים האסתטיים של מטופלים כמעט בכל הגילאים והאוכלוסיות.

חידוש העור
נגעים וסקולריים
ופיגמנטים
מיצוק העור
הסרת שיער
אקנה
הסרת קעקועים
חידוש העור
מיצוק העור
אקנה
נגעים וסקולריים
ופיגמנטים
הסרת שיער
הסרת קעקועים

Clear skin Pro

אינדיקציה: חידוש העור, אקנה, צלקות אקנה.

Clear skin Pro משלב בו זמנית לייזר לא אבלטיבי עם טכנולוגיית קירור במגע, המעודד חידוש של רקמות העור, תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה, בעוצמה כפולה מבעבר. הידית של Clear skin Pro מספקת עד 3000 mJ של אנרגיית לייזר לא אבלטיבי לכל פולס. הלייזר Er:Glass 1540 nm אינו פוגע באפידרמיס וחודר עמוק לעור וגורם נזק תרמי, דבר המוביל לתגובת ריפוי משופרת, תוך השארת האפידרמיס ללא פגיעה. התוצאה היא רקמת דרמיס חדשה ועור צעיר למראה

Dye VL Pro

אינדיקציות: נגעים וסקולריים ופיגמנטים

הספקטרום ברוחב פס צר, הוא הטווח האופטימלי לספיגת המוגלובין, מה שעושה אותו ליעיל ביותר לטיפול בנגעים וסקולריים. ספיגה גבוהה של מלנין הופכת אותו ליעיל גם בהסרת כתמים ופיגמנטציה. הידית המקוררת החדשה והמתקדמת Dye-VL Pro חזקה מאוד ויעילה. קוטר הקרן הממוקד של 1 סמ"ר, עוצמת שיא גבוהה וקירור אינטנסיבי, מספק תוצאות קליניות מצוינות.

 

Clear Lift

אינדיקציות: חידוש העור, כולל רפיון וקמטים בעור, נגעים שפירים, פיגמנטים והסרת קעקועים.

Clear Lift,טיפול עטור הפרסים של Alma, הוא הפתרון המקיף לטיפול- Q-Switched Nd YAG הקיים כיום. עוצמת הלייזר הגבוהה באורך הגל 1064 nm מספקת חימום תת עורי היוצר פציעה מיקרוסקופית בשכבת הדרמיס, בעומק של עד 3 מלימטר ,ללא חימום או קילוף של שכבת האפידרמיס. הפעולה המכנית של Q-Switch יעילה ביותר בהסרת קעקועים וטיפול בפיגמנטצייה. הפציעה המבוקרת באמצעות טיפ הפיקסל, מספקת את הפתרון האידיאלי גם להצערת העור בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף.

 

Clear skin

אינדיקציות: אקנה, צלקות אקנה ונגעים שפירים

Clear Skin היא הטכנולוגיה הראשונה שמשלבת לייזר לא אבלטיבי עם טכנולוגיית קירור במגע וואקום בו זמנית לטיפול באקנה וולגריס בצורה בטוחה ויעילה. לייזר לא אבלטיבי באורך גל- Er:Glass 1540 nm לא צורב, חודר עמוק לעור וגורם "נזק תרמי" לבלוטות החלב, הורס את חיידקי P. acnes ומפחית את ייצור החלב ללא פגיעה באפידרמיס.

 

Pixel ER: YAG2940

אינדיקציות: פילינג בלייזר (Skin resurfacing) וטיפול בצלקות.

מודול ה- Pixel Er: YAG מספק לייזר בפציעה מבוקרת מקטעית באורך גל 2940nm לטיפול בחידוש העור וטיפול בצלקות. הטיפול משפר משמעותית את גוון העור הכללי, גמישותו ומרקמו, מפחית פיגמנטציה ומצמצם נקבוביות. המנגנון של pixel Er:YAG 2940 laser מקדם ריפוי מהיר יותר והתחדשות רקמות העור.

 

SPEED AFT

אינדיקציות: הסרת שיער.

טכנולוגיית ™SHR הפועלת בשיטת החימום ההדרגתי ™In Motion, החדשני. החימום ההדרגתי מאפשרת בקרה מלאה על דרגת החימום בהתאם לסוג השיער ולגוון העור. טכנולוגיה זו מאפשרת חימום הדרגתי של שכבת הדרמיס, על מנת להרוס את זקיקי השערה ומניעת צמיחתם מחדש. יחד עם זאת, קרן האור ממוקדת להרס זקיקי השיער בלבד, ללא פגיעה ברקמת העור סביב לזקיקי השיער ולכן הטיפול איננו כרוך בסיכון לכוויות בעור ומתאים גם לעור כהה ושזוף.

 

כל הטכנולוגיות הרפואיות והמכשור המשווק על ידי “אלמה ישראל” מאושרים על ידי

משרד הבריאות הישראלי והחברה פועלת תחת תו תקן ISO 9001

כל הטכנולוגיות הרפואיות והמכשור המשווק על ידי “אלמה ישראל” מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי והחברה פועלת תחת תו תקן ISO 9001

פרטים בטלפון: 072-3953971 |   www.alma-israel.co.il 

פרטים בטלפון: 072-3953971 

  www.alma-israel.co.il 

חפשו: ׳אלמה ישראל׳

חפשו: ׳אלמה ישראל׳

רופאים, השאירו פרטים ונזמין אתכם לפגישת ייעוץ וטיפול הדגמה

דילוג לתוכן