Pixel CO2

Pixel CO2 product photo

טכנולוגיה מתקדמת  המציעה התאמה מקסימלית למגוון רחב של טיפולים דרמטולוגיים ופרוצדורות אסתטיות
Co 2 -לייזר הפחמן הדו-חמצני ידוע כמספק כמה מהתוצאות הדרמטיות ביותר, בטיפולי אנטי אייג'ינג, בטיפול בפגמים בעור, כולל קמטים, קמטוטים, פיגמנטציה, גוון עור לא אחיד ורפיון בעור, כמו גם בצלקות, כתמי עור וגידולים שפירים.

כוחו של לייזר ה- CO2 הוא בתערובת האופטימלית של צריבה ואפקטים תרמיים ביחד עם מערך ידיות ומצבי טיפול המאפשרים התאמה מיטבית לפרוצדורות ייחודיות בהתאמה פרטנית      (highly tailored procedures).

Pixel CO2 של Alma מביא חדשנות ודיוק, שאין שני לו, לתחום הדרמטולוגיה והכירורגיה פלסטית.

Pixel CO2 של Alma היא מערכת גמישה ביותר לצריבה ללא צלקת, אידוי (vaporization), כריתה, חיתוך וקרישה של רקמות רכות. עניין זה מאפשר לרופאים שליטה מלאה בפרמטרים של הטיפול, כולל רמת העומק, רמת הצריבה ובקרה תרמית באמצעות משך הפולס ואופן הזרמת האנרגיה. 
ריבוי אפשרויות זה,  ממקסם את תוצאות הדיוק והטיפול תוך צמצום נזק מיותר לרקמות.

 

טיפולים

Pixel CO2  מספק פתרון מלא, עם חדירה מינימלית לעור בטיפולים הבאים :

מיצוק העור מיצוק העור
חידוש העור חידוש העור
טיפול בצלקות טיפול בצלקות
רענון העור רענון העור
כתמי עור ונגעים שפיר כתמי עור ונגעים שפיר
פגמים בעור פגמים בעור
טיפול עפעפיים טיפול עפעפיים

טכנולוגיה

לייזר CO 2 משתמש באורך גל של 10,600 NM, שהוא האידיאלי לחידוש מטריצת קולגן ובחירה אופטימלית לטיפול במגוון נרחב של בעיות דרמטולוגיות. ללייזר ה- CO 2 יכולת לבצע טיפולי לייזר יעילים, מדויקים מאוד מופחתים/מוחלשים/מקטעים ולא מופחתים/חלקיים/מוחלשים, באמצעות מגוון רחב ביותר של ידיות מתקדמות.

דרכי פעולה

מערכת הלייזר CO 2 מציעה 4 מצבים של אספקת/הזרמת אנרגיה:

1. מצב CW (פולס רציף):
פולט אנרגיית לייזר רציפה ועקבית, המשמשת בדרך כלל לכריתה או לחיתוך.

2. מצב פולס (פולס יחיד) :
מייצר דופק יחיד של אנרגיית לייזר להזרמת אנרגיה מפוקחת ומדויקת יותר.

3. מצב חזרה:
מייצר סדרה של פולסים קצרים או ארוכים של אנרגיית לייזר במהירויות משתנות.

4. מצב סופר פולס (Super Pulse Mode): 
מצב סופר פולס מספק את עוצמת השיא הגבוהה ביותר עם משך הפולס הקצר ביותר, כך שמתאפשרת חדירה עמוקה ביותר עם נזק תרמי מינימלי. מצב זה מיועד לביצוע צריבה (אבלציה) משמעותית ומשיג תוצאות יעילות ביותר עם זמן השבתה מינימלי ונוחות משופרת למטופלים.

שיטת הלייזר המקטעי

בניגוד ללייזר המסורתי המשמש ל"חידוש עור", המסיר את כל שכבת העור העליונה, לייזר ה  Pixel CO2 של Alma מיישם שיטה של העברת אנרגיה חלקית היוצרת נקבים בגודל פיקסל בעור ומשאירה את הרקמה שמסביב שלמה. שימור עור לא פגום בין הנקבים מאפשר ריפוי מהיר יותר, כשבתהליך הריפוי מואצת בניית רקמת העור, נוצר קולגן חדש, רקמות מתחדשות וסיבי העור הקיימים מתכווצים לקבלת אפקט מתיחה.

טיפול בשיטה של "העברה מקטעית"  של אנרגיה מאפשר שליטה ומפחית באופן משמעותי את הסיכון לתופעות לוואי שליליות כמו היפרפיגמנטציה מאוחרת, הצטלקות, היפרפיגמנטציה לאחר דלקת, זיהום ואריתמה מתמשכת.
מטופלים נהנים גם מהשבתת זמן קצר הרבה יותר ומנוחה מוגברת בהשוואה לטיפול ההתחדשות המסורתי.

שיטת הטיפול ב"העברה מקטעית" אידיאלית לטיפולי חידוש וריענון העור וטיפולי הצערת עור, כולל טיפול בצלקות,שיפור גוון העור, גמישות ומרקם של העור  והפחתת פיגמנטציה קלה.

ידיות

מגוון רחב של ידיות לטיפול ספציפי

Focus Applicators

Focus Applicators

חיתוך ו קרישה עם שליטה מושלמת, אידיאלי ליישומים כירורגיים
הידיות הייעודיות מבית Alma משלבות אפקטים גם של חיתוך וגם של קרישה על פי הצורך (תרמי)וקרישה. 
שניהם עובדים באופן סינרגטי, ומאפשרים לרופאים לבצע את שתי הפעולות מבלי להחליף יישומים או פרמטרים במהלך הפרוצדורה.

במצב "חיתוך" (צריבה), פולסים קצרים יוצרים שיא בעוצמה גבוהה וגורמים לצריבה מיידית של הרקמה. במצב "קרישה" (תרמי), פולס ארוך יותר מעביר כוח נמוך עד בינוני ויוצר חום, אשר גורם לכלי הדם והרקמה להתכווץ. פעולתו של פולס סידרתי  זה, מאפשרת לרופאים להשיג חיתוך וכריתת רקמות אופטימליים, כשהדימום מינימלי כך שהמטופל מנוטרל מפעילות לזמן מינימלי. ידיות  בעלות קוטר שונה של קרן הלייזר, מאפשרים דיוק מירבי בחיתוך רקמות.

(Various Spot Sizes VSS)

(Various Spot Sizes VSS)

התאמה גמישה של גודל גודל קוטר קרן הלייזר (spot) המטופל, אידיאלית לנגעי עור
ידית VSS מאפשרת שינוי של קוטר קרן הלייזר בלייזר  מ -1 מ"מ ל -4 מ"מ באותה ידית. תכונה זו מאפשרת לרופאים, לעבוד עם גדלים משתנים של אזורי פעולה, תוך שמירה על יציבות העבודה במהלך הטיפול. יכולת זו נדרשת  להסרת נגעי עורוגידולים שפירים אחרים של העור, כמו גם נגעים פיגמנטיים.

Pixel Applicator

Pixel Applicator

אפקט תרמי גבוה, זמן החלמה קצר של המטופל , אידיאלי לטיפול בקמטים ולמיצוק העור
אנרגיית הלייזר של Pixel CO2 עוברת לעור באמצעות מנסרה אופטית המפקסלת את הקרן ל- 49 או 81 פיקסלים, כך שנוצרות בו זמנית  עמודות מיקרוסקופיות, של פציעה מיקרונית. האנרגיה מועברת בתבנית מרובעת בגודל  11x11 מ"מ.
גישה טכנולוגית ייחודית זו, מאפשרת שימוש ברמות אנרגיה גבוהות בהרבה באמצעות משכי פולס ארוכים יותר, כך שנוצר אפקט טרמי גדול יותר, קרישה משופרת, צריבה (אבלצייה) מינימלית ופחות זמן החלמה של המטופל.
האפקט התרמי העמוק של Pixel CO2 הופך אותו לאידיאלי להצערת העור, לטיפול בקמטים וקמטוטים.

iPixel Roller

iPixel Roller

גלגלת (pixel roller) לטיפולים אבילטיביים מהירים - אידיאלי לאזורים גדולים יותר 
גלגלת ipixel roller, מתגלגלת על פני העור ומשחררת רצף לייזר של  7 קרני פיקסל, המאפשרת טיפול מהיר באזורים גדולים. תנועת הגלגלת מפעילה פולס לייזר בעל הספק גבוה, המועבר בקו אופקי לשבעה ערוצי חימום וצריבה באופן שווה.
שיטת הטיפול המקטעית מאפשרת עיצוב רקמות משמעותי, התחדשות העור ומשך ריפוי קצר יותר -   אידיאלי להצערת העור וטיפול בפיגמנטציה באזורים גדולים יותר.

LiteScan

LiteScan

סורק רב-תכליתי המבוסס על טכנולוגיית פציעה מקטעית מבוקרת לפעולות אבלצייה (צריבה) יעילות.  לפרוצדורות צריבה יעילות. אידיאלי לטיפול במרקם העור ופיגמנטציה.

LiteScan הוא סורק לייזר המופעל בשליטה מיקרו-מעבד ומיועד לפרוצדורות אבלטיביות (צריבה) ללא צלקות/סימנים ומאפשר כיסוי מהיר של שטחים גדולים. מיועד לשימוש במגוון התוויות עור שונות לטיפול בעור, קוסמטיקה וכירורגיה. קיימות אפשרויות סריקה מרובות כולל סריקה בצורת ריבוע או עיגול, בתבנית ספירלית, תבנית רשת  או ביצוע של היקף, כמו גם קווים ישרים או מעוקלים.

LiteScan מייעל לדרגה אופטימלית את הטיפול על ידי מתן תפוקת אנרגיה גבוהה יותר לפיקסלים בפולסים קצרים יותר עבור פרוצדורות אבלטיביות. מנוע הסריקה הגלוונומטרי מספק אנרגיה במהירות רבה יותר לכל אזור סריקה, כך שהכיסוי מהיר ויעיל יותר בעבודה על אזורים גדולים.

SkinTight

SkinTight

לייזר לא אבלטיבי למיצוק העור' ללא זמן החלמה
הידית החדשה SkinTight המעוצבת באופן ייחודי למכשיר CO 2 נוצרה במיוחד למיצוק העור.  קוטר קרן הלייזר בידית זו הינו מוגדר   ל6 מ"מ והיא מבוססת על מיקוד ועצמה נמוכים (defocused low fluence laser beam) דבר המאפשר לחמם בעדינות וביעילות את שכבת הדרמיס בעור לצורך עידוד תהליך יצירת הקולגן בתאי העור לחידוש הרקמה. האנרגיה מסופקת לעור ללא מגע ומתאימה לטיפול בקמטים עדינים, קמטוטים ולמיצוק העור בפנים, בצוואר ובמחשוף.

 TruScan applicator

TruScan applicator

הידית TruScan משלבת את היתרונות של הידיות TruSpot ו- LiteScan.
בדומה לידית TruSpot, הידית הזו מחובר למיקרוסקופ * ומקרינה לייזר ממרחק של 20-45 ס"מ -  אופטימלי ליישומי מיקרו-ניתוחים  שונים בתחומי האף אוזן גרון  והגינקולוגיה.
ידית יוצאת דופן זו, מאפשר סריקה אוטומטית והקרנה  בתבניות השונות. פונקציונליות זו משיגה הקרנה מדויקת וכיסוי מהיר לאינדיקציות שונות ובעיקר מועילה בתצורות קו ומעגל.
* מיקרוסקופים המותאמים ל- Alma  TruScan בלבד.

קרא מה אומרים המומחים

" Pixel CO2 עם הרולר הוא שילוב ללא תחרות בעת טיפול בצלקות וסימני מתיחה."
ד"ר טניה מנגל, ד"ר רופאת עור, ברזיל

"ראיתי תוצאות מיצוק עור מרשימות מאוד באמצעות הידית  SkinTight. משקלו הקל והמבנה הארגונומי מקלים על התפעול והתוצאות המיידיות מעידות שהידית הזאת מקיימת הזה מקיים את המובטח. "
ד"ר אייל קרמר, מנתח פלסטי

" טכנולוגיית ה- Pixel CO2 של אלמה משיגה תוצאות מצוינות להצערת העור. האפקט התרמי העמוק של הידית מגרה את התחדשות הקולגן, דבר ההופך אותו לאידיאלי לטיפול בקמטים ובקמטוטים. גלגלת ה- iPixel מאפשרת טיפול במהירות גבוהה באזורים גדולים הרבה יותר, בקלות וביעילות. "
ד"ר אקי פרידמן, ד"ר, רופא עור

"ה- Pixel CO2 היא אחת הפלטפורמות האהובות עלי; אני משתמש בו במרפאה כבר כמה שנים. ידית ה- LiteScan "מדהים" - שילוב אידיאלי של תוצאות קליניות נהדרות והליך מהיר ”
פרופ 'ד"ר Uwe Paasch, MD, Jesewitz OT Gotha,
גרמניה

"טיפולים לא פולשניים אלה הם העתיד וככל שהטכנולוגיה משתפרת, כך גם התוצאות."
תימור שויב, דוקטור
מנתח פלסטי, אדינבורו, בריטניה

"ה- Pixel CO2 מבריק; זה מכשיר חובה לכל רופאי העור והמנתחים הפלסטיים. "
מיכאל שוחט, רופא

למידע נוסף אודות המכשיר

Pixel CO2

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA