BeautiFill by LipoLife

BeautiFill by LipoLife product photo

™BeautiFill  היא הטכנולוגיה הראשונה שמבוססת לייזר לשאיבה והשתלת שומן, שמפשטת את ההליך הניתוחי באמצעות מתן פתרון כולל לכל הדרגות של שאיבת שומן, מיצוק העור והשתלת שומן. זהו הפתרון המשולב הראשון במכשיר קומפקטי אחד, נייד ומעוצב בצורה מאורגנת ונוחה להפעלה.

הטכנולוגיה החדשה של BeautiFill  מפעילה לייזר ממוקד הפועל בו-זמנית לפעולת שאיבת שומן, מפשט את התהליך ומקצר את משך הטיפול באופן משמעותי, אנרגיית חימום וטכנולוגיה ייחודית הפולטת קרן לייזר, מאפשרת במקביל מיצוק העור באופן יעיל והומוגני, לכל שטח הטיפול. תהליך ייחודי זה של המסת השומן, מאפשר לשאוב נוזל המכיל רמה גבוהה של שומן איכותי להשתלה, הכולל ריכוז גבוה של תאי שומן ובכך תורם להצלחת השתלת השומן וקליטתו ברקמות.
 

איסוף השומן באיכות גבוהה מאפשר השתלה  מוצלחת ומיידית לאורך זמן..
המסה ויניקה בו זמנית מפשטות את ההליך ומקטינות משמעותית את זמן הטיפול.
אנרגיה תרמית וסיב לייזר ייחודי בעל הקרנה רדיאלית, מאפשרים מיצוק עור יעיל והומוגני.

 

טיפולים

באמצעות BeautiFil ניתן לטפל ביעילות בכל אזורי הגוף לרבות אזורים שאינם נגישים בקלות לשאיבת שומן קונבנציונאלית כמו הסנטר, הפנים והצוואר וכן אזורים גדולים יותר בעלי ריכוזי שומן גבוהים.
ההליך מתאים גם לטיפולים מיוחדים כגון: גינקומסטיה סיבית.
בנוסף, BeautiFil הופך טיפולים מיוחדים כגון גינקומסטיה סיבית (fibrous Gynecomastia) לפשוטים יותר.

השתלת שומן השתלת שומן
שאיבת שומן שאיבת שומן
מיצוק העור מיצוק העור

טכנולוגיה חדישה (State-of-the-art)

BeautiFil קרן באורך גל 1470 ננומטר, הממוקדת במיוחד למים ברקמות רכות, מאפשרת קליטה גבוהה יותר במים ושומן, בהשוואה לכל המכשירים המתחרים. תכונה זו של קרן הלייזר מאפשרת הסרה מיטבית של שומן בסיכוי מזערי לפגיעה ברקמה. אנרגיית הלייזר נשלחת בכוח בצפיפות נמוכה, מה שמבטיח דרגת בטיחות גבוהה וסיכון מינימאלי לכוויות. 

הדמיה לפעולה המשולבת של ™LipoLife3G: שאיבת שומן, מיצוק העור והזרקת שומן עצמי בפנים

יתרונות:

• פתרון מושלם במערכת אחת – all-in-one – לקליניקה ולחדר ניתוח 
• שומן באיכות גבוהה להשתלה מיידית .• מערכת קומפקטית וניידת, מתאימה לשימוש הן במרפאות פרטיות והן במרכזים רפואיים
• רמת בטיחות מרבית -  אנרגיית לייזר בפיזור בצפיפות נמוכה
• אבזור מלא לשאיבת והשתלת שומן.
• טכנולוגיה חדשנית ומשולבת 
• צמצום משך הטיפול על ידי הפעולה הסימולטנית של לייזר ושאיבה
· טיפול קצר
· תוצאות קליניות אופטימליות לטווח ארוך- בזכות ריכוז גבוה של שומן איכותי והשתלת שומן

הפתרון השלם לחיטוב הגוף

אחד המאפיינים החדשים של BeautiFill הוא סיב הקצה הרדיאלי אשר עטוף בצינורית מרצדס קהה (blunt Mercedes cannula). סיב הקצה, מאפשר קרינה רדיאלית ב 360˚ בעוצמה נמוכה וצפופה, המכוונת למים שברקמה ויוצרת באופן סלקטיבי סביבה תרמית, המרככת ומנתקת את השומן מפרידה אותו מהדם ללא מאמץ ומאפשרת שאיבה שומן בו זמנית.

פתרון שלם למתאר אסתטי טבעי המבוסס על שומן איכותי (high fat viability)

אנרגיית הלייזר של BeautiFil המועברת לרקמה, חודרת לכלי הדם ללא נזק בעוד שהשיטה המכנית גורמת להם להיקרע.
השימוש בלייזר ממזער דימום, נפיחות ,טראומות כגון :שטפי דם, בצקות שטפי דם.

שאיבת שומן בלייזר קציר שומן מכני


שאיבת שומן BeautiFil מגיעה ל 95% של שומן איכותי המייתר את השימוש בחומרים סינטטיים הנדרשים במידה והשומן מאיכות לא מספקת או שאין מספיק שומן. אודות לערכה המאובזרת ההליך מהיר ונוח למטופל ולמטפל כאחד ושחזור הנפח של הרקמה המטופלת מושג בקירוב מירבי. (אפשר גם מושג במלואו) .בדרך כלל, ההשפעות של הזרקת שומן נשמרות לאורך זמן מה שהופך את ההליך לאטרקטיבי למטופלים המחפשים פרוצדורה לעיצוב מתאר טבעי, המושג עד כה רק באמצעות ניתוח.

ידיות הפעלה:

סיב ייחודי  ™Angel -

סיב ייחודי ™Angel -

BeautiFil מציגה את סיב הקרינה הרדיאלית הייחודית Angel ™ סיב הפולט קרני לייזר ומפזר את האנרגיה ברדיוס של 360 מעלות. בכוח צפיפות נמוכה, יש יתרונות רבים ביניהם: סיכון מזערי לכוויות, פיזור האנרגיה בכל אזור הטיפול והסרת תאי שומן במהירות רבה יותר. פליטת האנרגיה, מספקת רמת בטיחות גבוהה מאד, כיסוי הומוגני של שטח הטיפול ומיצוק יעיל יותר של העור.  

יתרונות:
 ○      ממזער את הסיכון לכוויות
○      מפיץ אנרגיה באופן שווה בכל אזור הטיפול
○      מסיר תאי שומן במהירות, מכסה שטח רקמתי גדול יותר ומזרז את הטיפול.
○      דפוס הפליטה הרדיאלי של הסיב מאפשר מיצוק בטוח, הומוגני ויעיל יותר.

צינורית מהדקת BeautiFil ™:

צינורית מהדקת BeautiFil ™:

בנוסף ליתרונות מיצוק העור של הליך שאיבת השומן בעזרת לייזר, BeautiFil  מציעה גם צינורית ממצקת ייעודית עם סיב לייזר רב שימושי שטוח, התקן זה מאפשר לנטר את הטמפרטורה מתחת לעור, לאורך כל פעולת הלייזר להמסת השומן, מיצוק הגוף והטיפול באזורים קטנים, כמו אזור הסנטר והצוואר אנרגיית הלייזר נשלחת לרקמה המטופלת עד אשר מושגת טמפרטורת היעד, להשגת טיפול מדויק ואחיד.

LipoSense ™ בקרת טמפרטורה:

LipoSense ™ בקרת טמפרטורה:

צינורית עם חיישן המנטרת ברציפות טמפרטורה תת-עורית במהלך לאורך כל פעולת הלייזר להמסת השומן, (laser-assisted lipolysis ) מיצוק הגוף ופרוצדורות באזורים קטנים. אנרגיית הלייזר מועברת לרקמה עד אשר מושגת טמפרטורת היעד, התוצאה טיפול מדויק ואחיד.
תוכנה אינטואיטיבית מאפשרת להגדיר מגבלת טמפרטורה מקסימאלית לטיפול. במידה והטמפרטורה התת עורית חורגת מעל הגבול שנקבע, המערכת תפסיק לחמם באופן אוטומטי, על מנת למנוע נזק לרקמה.
בקרת הטמפרטורה של BeautiFil ™ מאפשרת לבצע עיצוב גוף מדויק ביעילות רבה יותר עם תוצאות בטוחות יותר.

השתלת שומן במקום (On-the-Spot Fat Grafting) - שומן באיכות גבוהה (High Fat Viability):

השתלת שומן במקום (On-the-Spot Fat Grafting) - שומן באיכות גבוהה (High Fat Viability):

שאיבה והזרקת שומן ברצף
השימוש בשומן עצמי לעיצוב רקמות רכות גדל מאד בשנים האחרונות. השימוש המיידי בשומן העצמי של המטופל, התמזגותו הטבעית ברקמות והפוטנציאל להתאמתו לטווח ארוך, הופך דרך טיפול זו BeautiFil ליעילה מאוד, בטוחה וישימה. 

התהליך משיג ריכוז גבוה מ- 95% של שומן באיכות טובה להזרקה. ההליך מהיר ונוח בעזרת ציוד מלא המאפשר לשמר בקלות את השומן שנשאב. 

עם אנרגיית הלייזר הייחודית של BeautiFil  תאי השומן מתמוססים בעדינות למצב של חצי נוזל, יוצרים שתי שכבות מובחנות: שכבה שומנית של תאי שומן קטנים בצורה אחידה ושכבת דם שאינו בר שימוש.

 הצורה המתקבלת היא של ריכוז שומן גבוה ובאיכות גבוהה, תוך סינון הדם. השומן האיכותי מתאים להשתלה והזרקת שומן עצמית מוצלחת עם תוצאות לטווח ארוך. ההשפעה של הזרקת שומן עצמית יכולה להימשך למעלה משנתיים ואף יותר ובחלק מהמקרים לתמיד!  הזרקת שומן עצמית יעילה גם למטופלים המפתחים תגובה אלרגית לחומרי מילוי כגון Collagen  או Hylaform 

 עם BeautiFil  הזרקת השומן העצמית היא קלה, בטוחה ויעילה.

מה אומרים המומחים

“השימוש שעשינו עד כה ב- BeautiFilמאשש את היתרונות הבאים::
1.   שאיבת השומן בעזרת לייזר משפרת ומקלה על הסרת רקמת השומן.
2.    הפחתת השיבוש והקרישה של קולגן, עשויים להוביל ליצירת דרמיס רטיקולרי חדש, עבה ומאורגן יותר, כאשר התוצאות הקליניות הסופיות הן עור מוצק יותר ורפיון מופחת.
3.   זמן התאוששות מהיר יותר ושכיחות נמוכה יותר של שינויי גוון בעור (ecchymoses) ".

"שילוב סיבי הלייזר של Alma בהליך שאיבת השומן פתח מגוון חדש של אפשרויות טיפול למרפאה שלי.
העיצוב הייחודי של 360 מעלות מעניק לי שליטה ודיוק גדולים יותר כמו גם שדה אינטראקציה גדול יותר עם הרקמה, ומאפשר הסרת שומן מקסימאלית וכן התכווצות עור בו זמנית.
ד"ר אייל שפירא,
המרכז הרפואי כירורג פלסטי אסף הרופא

BeautiFill היא לא רק מערכת שלמה להעברת שומן ממטופל אחד והשתלתו במטופל אחר, אלא פתרון מקיף.
באמצעות BeautiFill אנו יכולים כעת להשיג עקביות בכדאיות גבוהה בשומן, ויחד עם ההשקעה של Alma בהדרכה, ספקים יכולים לצפות למקסם את אורך החיים של תוצאות העברת השומן שלהם. "
דניאל פרידמן, MD,
FAAD, ווסטלייק דרמטולוגיה וכירורגיה קוסמטית באוסטין, טקסס

" LipoLife3G מאפשר לנו להבטיח שאיבה קלה של שומן באיכות גבוהה עבור השתלת שומן מהירה. העובדה שהשתלת השומן מבוצעת ברצף מיד לאחר שאיבת השומן, מספקת פתרון נוח ויעיל מאד לעיצוב גוף מוצלח".
ד"ר גרהרד סאטלר, רופא עור רוזנפארק קליניק, דרמשטאט, גרמניה

למידע נוסף אודות המכשיר

BeautiFill by LipoLife

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA