Alma Q

Alma Q product photo

טכנולוגיית הלייזר הראשונה ופורצת הדרך המאפשרת לבצע מגוון טיפולים אסתטיים באמצעות שילוב של שני אורכי גל ובחירת פולס כפול או בודד

שילוב של מספר טכנולוגיות ו- 6 ראשי ידית זעירים מאפשר את טיפול הלייזר המדויק, היעיל והבטוח ביותר 
מכשיר ה- ™Alma-Q מציע את העוצמה הגבוהה ביותר של קרן לייזר הנשלחת בצורה של אנרגיה עדינה, במינימום סיכון לפגיעה ברקמות סמוכות ובמנגנון בקרה המאפשר טיפול ב- 5 עומקי עור. 

 Q-Switched Laser בשילוב עם טכנולוגיית  Single and Double Pulse
מכשיר ה- ™Alma-Q משלב טכנולוגיית לייזר בעוצמה גבוהה מתחלפת ובאורכי גל מתחלפים, 1064 ננומטר, 532 ננומטר, 585 ננומטר או 650 ננומטר, עם אפשרות בחירה בפולס בודד או פולס כפול מתמשך.
בכך הופכת  ™Alma-Q לטכנולוגיה שמספקת טיפול בטווח רחב יותר של פגמים אסתטיים בעור, כולל פגמים שנוצרו כתוצאה מהזדקנות העור.
באמצעות לייזר בעוצמה גבוהה בפולסים קצרים, שולח ™Alma-Q קרני לייזר היוצרות אפקט פוטו-אקוסטי לאזור המטופל באמצעות לייזר. שיטה זו יוצרת פציעה מבוקרת ברקמת העור, המטופלת באמצעות אפקט מכני ייחודי המשיג תוצאות אופטימליות להתוויות רבות, ללא גרימת נזק לעור מהחימום או סיכון להיווצרות קריש דם ברקמות הסמוכות. 

יתרונות הטיפול ב- Alma-Q:
- טכנולוגיית לייזר חדשנית- משולבת ומתחלפת מאפשרת גמישות מרבית בטיפול.
 -טכנולוגיית  Double Pulse מאפשרת לשלוח קרן לייזר בעוצמה מקסימאלית.
 -האפשרות לשליחת אנרגיה באמצעות ראשים מזעריים מאפשרת לבצע מגוון רחב של  
 - טיפולים אסתטיים בבטיחות מרבית וללא פגיעה ברקמות שסביב לאזור הטיפול.   
 -בקרת שליטה ייחודית לטיפול ב- 5 עומקי עור, מאפשרת רמות גבוהות של דיוק באזור 
  הטיפול.
 -בטיחות ויעילות – הטיפול בטכנולוגית ™Alma-Q, מתאים לכל סוגי העור, כולל לעור דק  
  ולאזורים רגישים כגון פנים, צוואר ומחשוף.

 

טיפולים


פיגמנטציה פיגמנטציה

הסרת קעקועים הסרת קעקועים
חידוש והצערת העור חידוש והצערת העור


נגעים וסקולרים נגעים וסקולרים
פילינג קרבון פילינג קרבון

טכנולוגיה

טכנולוגיית פולס בודד או כפול
לרשות המטפלים עומדת האפשרות לשלוח את אנרגיית קרן הלייזר באמצעות פולס בודד או פולס כפול. הראש השטוח של  ידית QS 1064, מאפשר חלוקת אנרגיה בצורה הומוגנית על פני כל שטח ה- Spot ובכך נמנע “Hot-Spot” (מרכז אנרגטי ביחס לקצוות ה- Spot) . בנוסף, צורתו מרובעת (בשונה מהעיגול הסטנדרטי), על מנת לאפשר כיסוי מאוד אחיד ומלא של שטחים גדולים, במיוחד בקעקועים או בכתמי פיגמנטציה גדולים.  

Pixel Fractional Q-Switched Laser with Depth Control
™Alma-Q היא המערכת הראשונה שמאפשרת להחליף את עומק חדירת קרן הלייזר בטיפולים להצערת העור, בזכות מנגנון בקרה. כך ניתן לשלב בטיפול אחד טיפול בעומקים שונים בדרמיס. הטווח הרחב של טיפול ב- 5 עומקי העור, יכול להיות שימושי גם לטיפול משולב באזור טיפול אחד, על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות.

הלייזר העוצמתי מסוג  Q-switched הוא הפתרון  היעיל ביותר להסרת פיגמנטציה מכל הסוגים, תוך מזעור הסיכון לפגיעה ברקמות מסביב. יכולות הפציעה המקטעית של מערכת ALMA-Q מגדילות עוד יותר את עוצמתו של הלייזר (Q-Switched), ופותחות את הדלת לאפשרויות טיפול נוספות, כולל טיפול יעיל בפגעי עור מאתגרים המופיעים בתהליך ההזדקנות העור.
ALMA-Q מעבירה גלי הלם פוטו-אקוסטיים לאזור היעד באמצעות עוצמות לייזר גבוהות בפולסים של ננו-שנייה קצרים במיוחד. פעולה  זו יוצרת פציעה מבוקרת בעומק העור באמצעות האפקט המכני של הלייזר (Q-Switched), שהוא מנגנון פעולה ייחודי, המשיג תוצאות אופטימליות לאינדיקציות שונות מבלי לגרום נזק תרמי או קרישה ברקמה הסובבת.


טכנולוגיות של פולס יחיד וכפול

ALMA-Q מציעה אספקת אנרגיה במצב פולס יחיד ופולס כפול. טכנולוגיית פולס כפול מפזרת את אנרגיית הלייזר לשני פולסים רצופים, ומפחיתה את עוצמת השיא תוך אספקת אנרגיה מרבית של עד 2J לפולס. השימוש בקרן שמוצאה ביציאה שטוחה מעביר אנרגיה מרבית בעוצמה שווה על העור מבלי להסתכן בפגיעה באפידרמיס הן פולס יחיד והן פולס כפול זמינים הן באורכי הגל QSW 1064nm והן ב- QSW 532nm.

ארבעה אורכי גל

ALMA-Q מציעה ארבעה אורכי גל המכוונים לספקטרום צבעי הדיו המצויים בקעקועים צבעוניים.
ALMA-Q מציעה ארבעה אורכי גל של לייזר (Q-switched Nd:YAG laser),שכל אחד מהם מכוון לצבע ספציפי המצוי על ספקטרום של הקעקועים הצבעוניים.  עוצמתו הגבוהה של לייזר QSW 1064nm מאפשרת טיפול אידיאלי בצבעי דיו כהים יותר, ואילו אורך הגל 532nm יעיל לצבעי דיו בהירים יותר, כולל אדום, כתום וצהוב. אורך הגל של 585nm מכוון ספציפית לכחול שמיים ואורך הגל של 650 nm מכוון לירוק וגוון צהבהב.

לייזר PIXEL (Pixel Q-Switched Laser) עם בקרת עומק

הידית Pixel של ALMA-Q מציעה לראשונה הפעלה של לייזר בהעברה מקטעית(fractional Q-switched laser) להצערת העור,  הכולל יכולות ייחודיות לבקרת עומק. בקרת עומק משתנה מאפשרת למטפלים לשלב בין גישות טיפול עמוקות ושטחיות בהתאם לאזור המטופל, לסוג העור או לאינדיקציה. ניתן להשתמש בעומקים משתנים גם לעבודה משולבת באותו אזור כדי להשיג תוצאות אופטימליות.

ידיות

Pixel

Pixel

ידית היוצרת נקבים מפוקסלים  בתצורה לא אבלטיבית של  7×7,  המשאירה את הרקמה הסובבת שלמה. 
אתרי מיקרו-פציעות אלו מפעילים תהליך ריפוי המחזק את הקולגן ומעודד יצירה קולגן חדש (neo collagenesis) ומצעיר לחלוטין את הרקמה. חמישה עומקי טיפול נפרדים זמינים להשגת גמישות ודיוק מרביים.


HomoGenius

HomoGenius

 טיפ קרן לייזר הומוגני מרובע בעוצמת אנרגיה אחידה  המטפלת בפיגמנטציה וקעקועים ומונעת כוויות. 
קרן מרובעת בגודל  3 × 3 מ"מ מרובע או 5 × 5 מ"מ מרובע מאפשרת כיסוי של אזורי טיפול ללא חפיפה.
הידית ניתנת  לשימוש במצב של לייזר (Q-Switched).

Focus

Focus

מציע 7 גדלים של איזור מוקרן (spot sizes) : בין 1 ל -7 מ"מ, לטיפול בדרגות פיגמטציה ועומק שונות ובקעקועים בעלי גוון ועומק שונים. ניתן להשתמש בידית הפוקוס עבור לייזר Nd:YAG (Q-Switched)  עם פולס מוארך או עם פולס חצי מוארך.

Collimated

Collimated

הידית המפוצלת מעבירה קרני לייזר מקבילות אל רקמת היעד עם פיזור מינימלי, ללא קשר למרחק מהעור. 
פעולה זאת מאפשרת למטפלים לנהל טיפול ללא צורך לשמור על מגע רציף עם העור ובמקביל מאפשר הדמיה טובה יותר של אזורי טיפול גדולים יותר. שטח טיפול בגודל  8 מ"מ, מציע קצב כיסוי מעולה וטיפול במהירות גבוהה. הידית ניתנת להפעלה עם לייזר Nd:YAG (Q-Switched  עם פולס מוארך או עם פולס חצי-מוארך.

Spectrum-Y & Spectrum-R

Spectrum-Y & Spectrum-R

ידיות הספקטרום מרחיבים את היכולות של הלייזר (Q-switch laser) ומציעים  שני אורכי גל נוספים לטיפול בצבעי קעקוע מאתגרים במיוחד. ידית ה- Spectrum-Y בעלת אורך גל 585nm מטפלת ספציפית בכחול שמיים ו- Spectrum-R בעלת אורך גל 650nm מטפלת בירוק ובגוון צהוב.


VasQular Long Pulsed 1064nm

VasQular Long Pulsed 1064nm

הטיפ מטפל בעומקים שונים של פגיעות בכלי הדם כולל טלנגיאקטזיות (telangiectasias), המנגיומות (hemangiomas) וורידים ברגליים, על ידי חימום סלקטיבי של כלי הדם. 
האנרגיה מועברת באמצעות רוחב פולס ארוך (ms) וגודל אזור מתאים, המשפיעים ביעילות על הפגמים בכלי הדם ומציעים טיפול בטוח לבעיות בכלי הדם שלא ניתן לטפל בהם באמצעות הפולסים הקצרים.

קרא מה אומרים המומחים

"אני משתמש בכל מיני טכנולוגיות לייזר במרפאות הפרטיות שלי כבר יותר מ -20 שנה. עם זאת, אני יכול לומר בבטחה כי ALMA-Q היא אחת הפלטפורמות היעילות שעבדתי איתן. השימוש בפולס מגוון; ננו-שניות, מיקרו-שניות ומילי-שניות אפשרו לי להשתמש בו לאותה אינדיקציה עם שילובים שונים. הוא עוצמתי לטיפולי הסרת קעקועים ופיגמנטים, ואני אוהב את יכולת  בקרת העומק וההעברת האנרגיה בחלקים ללא צריבה. כל מטופל שנכנס למרפאת העור שלי, מצעיר ועד מבוגר, מועמד לטיפול ב- ALMA-Q. "
ד"ר Serafettin Saracoglu
MD, מומחה לדרמטולוגיה, איסטנבול

למידע נוסף אודות המכשיר

Alma Q

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA