Stratpharma

Stratpharma product photo


Strataderm – ג'ל רפואי לטיפול חד יומי בצלקות פרי פיתוח של חברת התרופות Starpharma

ישנן סיבות רבות להצטלקות העור, העיקריות שבהן: חתך בעור, פצעי אקנה וכן צלקות אשר נותרות בעור לאחר ניתוחים, כולל ניתוחים פלסטיים.
Strataderm הוא תכשיר רפואי שפותח במיוחד לטיפול בצלקות, ישנות וחדשות. ייחודו בכך שזהו הטיפול הדרמטולוגי הראשון אשר מפחית את סימני הצלקת ואת התעבות העור באזור הצלקת בשימוש חד יומי בלבד. 
Strataderm משתייך לדור החדש של ג'ל סיליקון לטיפול בצלקות ומניעת צלקות, בזכות השפעתו על ריכוך הצלקת, צמצומה והשטחתה, הרגעת גרד בעור הצלקת, הפחתת אדמומיות ושינוי גוון העור. תכשיר רפואי זה יעיל בטיפול בסוגים שונים של צלקות, כולל צלקות קלואידיות.פורמולה חדשנית לטיפול חד יומי
ג'ל Strataderm פותח בטכנולוגיה חדשה, התורמת לקיצור זמן ייבוש הג'ל ולהיצמדות הג'ל אל העור בצורה מיטבית, על כן ניתן להסתפק במריחה של הג'ל על אזור הצלקת פעם ביום בלבד. 
Strataderm מומלץ לשימוש למשך 60-90 ימים. לצלקות נרחבות וישנות לעיתים נדרש טיפול יותר ממושך. הטיפול יעיל ובטוח.

 יתרונות הטיפול ב- Strataderm: 
- התכשיר מטפל בכל סוגי הצלקות.
- מתאים לטיפול בצלקות ישנות ובצלקות חדשות.
- הג'ל הרפואי הוא בעל התאמה ביולוגית לטיפול בכל סוגי העור, כולל לבעלי עור רגיש.
- מתאים לטיפול בנשים הרות ואינו משפיע על העובר.
- מתאים לאימהות מיניקות.
- מתאים לטיפול בילדים.
- הג'ל נטול ריח וצבע.
- אינו מכיל חומרים פעילים.
- אינו פוגע ברמת החומציות של העור.
- התכשיר נוח לשימוש עצמי, במינון של פעם אחת ביום בלבד.
- לטיפול יעיל מספיקה שכבה דקה של ג'ל.
- הג'ל מתייבש במהירות ולאחר מכן ניתן למרוח על שכבת הג'ל קרם הגנה ולהתאפר.

 

פריצת דרך בריפוי העור לאחר הליך אסתטי או רפואיטיפה קטנה של ג'ל Stratacel מספיקה לאזור נרחב 
Stratacel מהווה פריצת דרך בטיפול בהחלמת העור הן בהיבט של סביבה אופטימלית לריפוי והן בהיבט של נוחות וחיסכון בכמות החומר. הג'ל פותח ברמת צמיגות נמוכה במטרה להקל על פיזור הג'ל על העור ועל הסרתו. כמו כן טיפה קטנה של הג'ל הנוזלי מכסה אזור נרחב.

נוח לשימוש עצמי בבית
Stratacel מיועד לשימוש על עור נקי ויבש, במינון של פעם עד פעמיים ביממה, בהתייעצות עם רופא.
לקבלת תוצאות הטובות ביותר, מומלץ להתחיל את השימוש בג'ל הטיפולי מיד בתום ההליך האסתטי או הרפואי, גם על פצע פתוח וגם על פצע ניתוחי סגור באמצעות תפרים. 
יצוין כי אין למרוח על פצע מוגלתי או על כוויה בדרגה 3.

תכשיר רפואי חדשני לטיפול ומניעה של סימני מתיחהסימני מתיחה יכולים להתפתח על פני העור בנשים ובגברים, אולם שכיחים במיוחד אצל נשים הרות, לאחר שינויים משמעותיים במשקל וכתוצאה מקפיצות גדילה בגיל ההתבגרות. 
בדרך כלל סימני מתיחה מתרכזים בעיקר בבטן, ירכיים, ישבן וחזה כתוצאה ממתיחת העור עד לדרגה הגורמת לקרע בסיבי הקולגן והאלסטין. 
ככל שמקדימים לטפל בסימני המתיחה כך ניתן לספק לעור את רמת הלחות האופטימאלית, במטרה למנוע סימני מתיחה חדשים ולטפל בקיימים לפני שיעמיקו.
למטרה זו פיתחה חברת התרופות Stratpharma מוצר רפואי חדשני, אשר הוכח במסגרת מחקרים קליניים כבטוח ויעיל למניעה ולטיפול בסימני מתיחה.

ל- Stratamark  התוויות לטיפול בסוגים שונים של סימני מתיחה:
- סימני מתיחה כתוצאה מהיריון
- סימני מתיחה לאחר עלייה וירידה במשקל
- סימני מתיחה הנוצרים לאחר קפיצות גדילה
- סימני מתיחה כתוצאה מפיתוח הגוף

Stratamark הוא תכשיר רפואי בטוח לשימוש חיצוני על העור בכל האזורים בגוף, כולל בטן, ישבן, ירכיים, חזה וצוואר. 
על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר במניעה ובטיפול בסימני מתיחה יש להשתמש במעט ג'ל ולמרוח אותו על אזור הטיפול ולדאוג לכך שבכל תקופת הטיפול הג'ל יהיה במגע רציף על העור  למשך 24 שעות 7 ימים בשבוע.

פריצת דרך בריפוי מהיר של פצעים ובמניעת צלקת חמורה


מנגנון ריפוי הפצעים הטבעי של הגוף, מושפע מגורמים רבים, ביניהם: גיל, גנטיקה, מצב בריאותי, זיהום ועוד. בפצעים ניתוחיים, התהליך יותר מורכב ואיטי בשל החתך העמוק, הפגיעה ברקמות רבות וסיכון לזיהום בפצע הניתוחי.

במטרה לקצר את תהליך הריפוי של פצעים כולל פצע ניתוחי, פיתחה חברת התרופות השוויצרית Statrpharma תכשיר דרמטולוגי רפואי חדשני בצורה של ג'ל נוזלי המשתנה בתוך מספר דקות לאחר מריחתו על הפצע. כאשר הג'ל מתייבש הוא הופך למעטה הגנה דק וגמיש, הנצמד לפצע ומתפקד למעשה כאמצעי חבישה בעל תכונות ייחודיות המסייעות לריפוי הפצע ומזרזות את תהליך הריפוי. 

Stratamed מספק סביבה אופטימלית לריפוי פצעים מאחר שהוא תכשיר רפואי במרקם של ג'ל חדיר לחמצן ואטום למים, כך שבזמן שחודר חמצן המאפשר התייבשות הפצע אין אבדן מים מהרקמות הפגועות. בתהליך שכזה נשמרת רמת הלחות המתאימה לריפוי הפצע, שכבת ההגנה שיוצר ג'ל Stratamed לאחר שהתייבש ונצמד לעור מגינה מפני כניסת חיידקים ומזהמים מבחוץ, ומבפנים שומרת על הנוזל שבפצע (תפליט) המכיל מרכיבים חיוניים לריפוי פצעים.

הג'ל מתאים לטיפול גם באזורים עדינים בהם לא ניתן להשתמש בחבישה רגילה במקרה של פצע ניתוחי או אחר, למשל אזורים בגוף המאופיינים בחיכוך גבוה או איברים המחייבים היגיינה גבוהה. במקרים כגון אלו, אמצעי חבישה סטנדרטיים אינם יוצרים מגע מלא מאחר שישנן בועות אויר מתחת לתחבושת. כמו כן בחבישה רגילה, אזורים עדינים כגון עפעפיים, נחיריים וקווי המתאר של השפתיים נשארים חשופים ונתונים לגירוי בגלל סרט ההדבקה של אמצעי החבישה.

Dr. Michael Gold, Nashville, TN, USA
"Stratamed ו- Stratacel מהווים את השכבה הראשונה שאנו יכולים להניח באופן מיידי על פצע. תכשירים שכאלה לא היו בנמצא לפני כן. גם אם לאדם יש פצע פתוח או פצע סגור עם תפרים, אין צורך להמתין עד להוצאת התפרים". 

למידע נוסף אודות המוצר

Stratpharma

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA