Harmony XL Pro

Harmony XL Pro product photo

 הוא פתרון טיפולי רב-עוצמה ורב-תכליתי למגוון רחב של צרכים אסתטיים. מטפל ביותר מ -65 אינדיקציות שאושרו על ידי ה- FDA האמריקאי. פלטפורמה מרובת יישומים זו, מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, אפליקטורים (ידיות), טיפים ושיטות טיפול, אשר משיגות תוצאות יוצאות מן הכלל. 
 Harmony XL PRO מספק יתרון נוסף של טיפולים משולבים סינרגטיים, ומתאים לגישה ההוליסטית בהתאמה האישית של ימינו.  
הטיפולים החכמים והמותאמים אישית משיגים תוצאות מתקדמות.
  • פלטפורמה רבת יישומים
  • ניתן להרחבה ולשדרוג
  • מעל 65 אינדיקציות שאושרו על ידי ה- FDA
  • טכנולוגיות משולבות לתוצאות קליניות טובות ביותר

 

טכנולוגיה

Harmony XL Pro היא הגרסה המתקדמת של פלטפורמת הטיפול הקודמת Harmony XL המציעה טכנולוגיות מתקדמות, טיפולים חדשניים ואביזרי תפעול ייעודיים, באופן המאפשר לטפל במגוון רחב ביותר של אינדיקציות, תוך התייחסות לצרכים האסתטיים של מטופלים כמעט בכל הגילאים והאוכלוסיות.
 
Harmony XL Pro מציעה מגוון טכנולוגיות לייזר, המטפלות ביותר מ -65 אינדיקציות רפואיות ואסתטיות המאושרות על ידי ה-  FDA. החידושים כוללים: יכולת בקרת עומק המאפשרת למטפלים לשלוט בעומק הטיפול באופן מדויק בהתאם לאזור המטופל, סוג העור או האינדיקציה. סריקה מקטעית ראשונה מסוגה עם Q - switched לייזר לעיצוב מהיר של העור והסרת קעקועים צבעוניים. טיפ מיוחד הממקסם את בטיחות הטיפול במטופלים בעלי גוון עור כהה יותר וטיפול אקנה חדש ועוצמתי בשילוב לייזר עם טכנולוגיית ואקום.
פלטפורמת Harmony XL Pro מציעה את מערכת הטיפול הרב-יישומית המקיפה ביותר עד כה. 
חדש!

Clearskin Pro

Clearskin Pro

אינדיקציה: התחדשות העור, אקנה, צלקות אקנה 
Clearskin Pro משלב בו זמנית לייזר לא אבלטיבי עם טכנולוגיית קירור במגע, המעודד חידוש של רקמות העור, תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה, בעוצמה כפולה מבעבר. הידית  של  Clearskin Pro מספקת עד 3000 mJ של אנרגיית לייזר לא אבלטיבי לכל פולס.
הלייזר Er:Glass 1540 nm   אינו פוגע באפידרמיס וחודר עמוק לעור וגורם נזק תרמי, דבר המוביל לתגובת ריפוי משופרת, תוך השארת האפידרמיס ללא פגיעה. התוצאה היא רקמת דרמיס חדשה ועור צעיר למראה.


Dye VL Pro

Dye VL Pro

אינדיקציות: נגעים וסקולריים ופיגמנטים
הספקטרום ברוחב פס צר, הוא הטווח האופטימלי לספיגת המוגלובין, מה שעושה אותו ליעיל ביותר לטיפול בנגעים וסקולריים. ספיגה גבוהה של מלנין הופכת אותו ליעיל גם בהסרת כתמים ופיגמנטציה. הידית המקוררת החדשה והמתקדמת Dye-VL Pro חזקה מאוד ויעילה. קוטר הקרן הממוקד של 1 סמ"ר, עוצמת שיא גבוהה וקירור אינטנסיבי, מספק תוצאות קליניות מצוינות.

האפליקציות המובילות של Alma

Clear Lift

Clear Lift

אינדיקציות: התחדשות העור, כולל רפיון וקמטים בעור, נגעים שפירים ,פיגמנטים והסרת קעקועים.
Clear Lift,טיפול עטור הפרסים של Alma, הוא הפתרון המקיף לטיפול Q-Switched Nd: YAG הקיים כיום.
 עוצמת הלייזר הגבוהה באורך הגל  1064 nm  מספקת חימום תת עורי היוצר פציעה מיקרוסקופית בשכבת הדרמיס, בעומק של עד 3 מלימטר , ללא חימום או קילוף של שכבת האפידרמיס. 
הפעולה המכנית של Q-Switch יעילה ביותר בהסרת קעקועים וטיפול בפיגמנטצייה. הפציעה המבוקרת באמצעות טיפ הפיקסל, מספקת את הפתרון האידיאלי גם להצערת העור בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף.

Clearskin

Clearskin

אינדיקציות: אקנה, צלקות אקנה ונגעים שפירים
Clear Skin היא הטכנולוגיה הראשונה שמשלבת לייזר לא אבלטיבי עם טכנולוגיית קירור במגע וואקום בו זמנית לטיפול באקנה וולגריס  בצורה בטוחה ויעילה. לייזר לא אבלטיבי - ו Er:Glass 1540 nm לא צורב, חודר עמוק לעור וגורם "נזק תרמי"  לבלוטות החלב, הורס את חיידקי P. acnes ומפחית את ייצור החלב ללא פגיעה  באפידרמיס.

Pixel ER: YAG2940

Pixel ER: YAG2940

אינדיקציות: פילינג בלייזר (Skin resurfacing ) וטיפול בצלקות
מודול ה- Pixel Er: YAG מספק לייזר בפציעה מבוקרת מקטעית  באורך גל 2940 nm לטיפול בחידוש העור וטיפול בצלקות. הטיפול משפר משמעותית את גוון העור הכללי, גמישותו ומרקמו, מפחית פיגמנטציה ומצמצם נקבוביות. המנגנון של  pixel Er:YAG 2940 laser  מקדם ריפוי מהיר יותר והתחדשות רקמות העור.

 LP ND YAG 1064mm

LP ND YAG 1064mm

אינדיקציות: נגעים וסקולריים, ורידים ברגליים והסרת שיער 
אורך הגל 1064 ננומטר  מציע עומק חדירה גדול יותר ומשך הפולס המוארך שלו, מאפשר חימום חזק וטיפול בנגעים עמוקים יותר, שלא ניתן לכוון אליהם באורכי גל קצרים יותר. הידית כוללת טיפ ייחודי בזווית פתוחה עם קרן מכוונת המשפרת מאוד את הנראות של כלי הדם מתחת לעור. טכנולוגיית קירור סימולטנית, מקררת את העור במהלך הטיפול, מפחיתה את הסיכון לתופעות לוואי ומאפשרת חוויית  טיפול נוח יותר למטופלים.

SPEED AFT

SPEED AFT

אינדיקציות: הסרת שיער
טכנולוגיית ™SHR הפועלת  בשיטת החימום ההדרגתי ™In Motion, החדשני. החימום ההדרגתי מאפשרת בקרה מלאה על דרגת החימום בהתאם לסוג השיער ולגוון העור.
טכנולוגיה זו מאפשרת חימום הדרגתי של שכבת הדרמיס, על מנת להרוס את זקיקי השערה ומניעת צמיחתם מחדש. יחד עם זאת, קרן האור ממוקדת להרס זקיקי השיער בלבד, ללא פגיעה ברקמת העור סביב לזקיקי השיער ולכן הטיפול איננו כרוך בסיכון לכוויות בעור ומתאים גם לעור כהה ושזוף. 

NIR Face & Body

NIR Face & Body

אינדיקציות: מיצוק העור
טכנולוגיית  NIR מבוססת על מקור אור בעל הספק גבוה בספקטרום הקרוב לאינפרה אדום,  להשגת חימום עורי בטוח ויעיל, המעניק זוהר ומראה צעיר לעור. הטיפול הנעים מעלה את טמפרטורת העור, יוצר פגיעה תרמית ברקמה וגורמת להתכווצות סיבי הקולגן והאלסטין ובנוסף מעודד את תאי העור להתחדשות הרקמה. 

למידע נוסף אודות המכשיר

Harmony XL Pro

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA