Soprano Ice Platinum

Soprano Ice Platinum product photo

הפתרון המלא והחדשני להסרת שיער בלייזר בשיטת SHR
טכנולוגית לייזר פוליכרומטי הפועלת ב-3 אורכי גל בו-זמנית
SOPRANO ICE PLATINUM  פועל בטכנולוגית לייזר משולבת ב 3- באורכי גל שונים להסרת שיער המקיפה, מהירה יעילה ובטוחה ביותר הקיימת כיום.
סופרנו הוא מכשיר להסרת שיער בלייזר מקצועי ומתקדם ביותר, בזכות השילוב של מספר טכנולוגיות. הידית השולחת קרני לייזר ב- 3 אורכי גל שונים (לייזר פוליכרומטי), הופכת את הטיפול למתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער.
 
כמכשיר המציג טכנולוגיה משולבת, משיג הטיפול ב-  Soprano 3D Laser תוצאות מעולות בהשוואה לכל מכשיר הפועל באמצעות קרן לייזר באורך גל בודד.
 
מכשיר ה-  Soprano 3D Laser הוא פרי פיתוח של חברת Alma Lasers  , האחראית גם על פיתוח טכנולוגיית SHR  להסרת שיער לפני יותר מעשור והוא הושק השנה ברחבי אירופה, ארה"ב, אמריקה הלטינית, מדינות מזרח אסיה ובישראל.
 
Soprano 3D Laser (סופרנו) זכה בפרס תעשיית האסתטיקה כמכשיר להסרת שיער בלייזר המקצועי הטוב ביותר בעולם.
 
חברת Alma Lasers  חוגגת השנה 20 שנות הצלחה ואינספור פרסים על פיתוח טכנולוגיות לייזר חדשניות וביניהם סופרנו פלטינום.
 
3 אורכי גל משולבים המכסים ספקטרום טיפול אופטימלי
ללא כאבים
רקורד מוכח של בטיחות
מתאים לכל גווני העור לרבות עור שזוף
ללא כוויות
מתאים לכל סוגי השיער
מותאם גם לילדים ונוער
 

 

Soprano Ice Platinum minisite

טיפולים

Soprano ICE Platinum
 
להיפטר מהשיער המיותר היא שאיפה עתיקת יומין, כאשר הסרת שיער לטווח ארוך היא מאתגרת במיוחד.
 שיטתIn-motion ™ מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול,
 קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה. יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי.
 
שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו™ICE יחד עם 3  אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice 3D Laser למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר, עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.
 
"טכנולוגיית ™ SHR שבבסיסה חימום וצבירת חום בהדרגה (  ™ In Motion)
מאפשרת חימום הדרגתי של שכבת הדרמיס (שכבת העור האמצעית), בדרגת טמפרטורה שמספיקה כדי להרוס את זקיקי השערה ולמנוע את צמיחתם מחדש.
קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט המלנין האחראי על צבע העור והשיער, כדי להגביר באופן משמעותי את ספיגת אנרגית האור בזקיק השערה. הספיגה המוגברת,  מאיצה את תהליך הטיפול עד כדי כך שהיא מאפשרת להשיג את אותן התוצאות בחצי מהזמן, תוך שימוש בפחות אנרגיה בכל טיפול.
3 אורכי הגל השונים, מכוונים בו-זמנית לעומקי רקמת עור שונים ולמבנים אנטומיים שונים בתוך זקיק השערה. דרך פעולה זו מציעה גמישות ועוצמה משתנה המאפשרות לטפל בטווח רחב של מטופלים וסוגי שיער, במהלך כל חודשי השנה".
 
שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו™ICE יחד עם 3  אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice Platinum למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר, עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.
 

טכנולוגיה

טכנולוגית ™SHR מבית Alma, היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה להסרת שיער מיותר, שפותחה על ידי חברת אלמה ובאמצעותה מיליוני נשים וגברים בלמעלה מ 90 מדינות ברחבי העולם נהנים מעור חלק כבר יותר מעשור.

טכנולוגיית ה- ™SHR  הפועלת בשיטת החימום ההדרגתי ™In Motion, מוטמעת גם במכשיר החדשני
Laser Soprano Ice 3D, הוא הגרסה המתקדמת ביותר של מכשירי ™SHR, בזכות הגמישות בהתאמת אורכי הגל המתאפשרת הודות לשילוב של 3 אורכי גל שונים.

ההתאמה המקסימאלית של עוצמת האנרגיה לגוון העור והשיער ולעובי השיער, שמספק מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser, בשילוב עם טכנולוגיית ה-™ ICE לקירור שטח פני העור, מונעת סיכון לכוויה של רקמת העור באזור הטיפול.
 שיטת ™In-motion   מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול,  כאשר קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה.
יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי.
 
שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו™ICE יחד עם 3  אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice 3D Laser למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר,  עם דרגת יעילות ובטיחות עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.

 אורך גל ALEX 755NM
למגוון הרחב ביותר של סוגי וצבעי השיער.
אורך הגל Alexandrite מציע ספיגת אנרגיה בעוצמה גבוהה בפיגמט המלנין, מה שהופך אותו לאידיאלי למגוון רחב ביותר של סוגי וצבעי שיער - במיוחד שיער בהיר ודק. אורך הגל 755nm בעל חדירה שטחית בלבד,  מכוון לבליטה של ​​זקיק השיער ויעיל במיוחד לשיער המצוי קרוב לפני השטח של העור,  באזורים כמו הגבות והשפה העליונה.

 אורך גל במהירות 810NM:
מחצית מזמן הטיפול.
אורך הגל הקלאסי בהסרת שיער בלייזר, אורך הגל 810nm, מציע חדירה עמוקה אל זקיק השיער עם עוצמה ממוצעת גבוהה, חזרה בקצב גבוה וגודל נקודה גדול של 2 ס"מ לטיפול מהיר. ל- 810nm רמת ספיגת melanin בינונית ההופכת אותו לבטוח עבור סוגי עור כהים יותר. יכולות החדירה העמוקה לזקיק השיער מכוונת לבליטה (Bulge) ולפקעת (Bulb) של  זקיק השיער ואילו חדירה לרקמות בעומק בינוני הופכת את אורך הגל הזה  לאידיאלי לטיפול בזרועות, ברגליים, בלחיים ובזקן.

אורך גל YAG 1064NM :
מתמחה גווני עור כהים יותר.
אורך הגל של YAG 1064 מאופיין בספיגת מלנין נמוכה יותר, מה שהופך אותו לפתרון ממוקד לסוגי עור כהים יותר. יחד עם זאת, 1064nm מציע את החדירה העמוקה ביותר לזקיק השיער, ומאפשר לכוון לפקעת (Bulb) ולפטמה (Pappila) ולטפל בשיער מוטבע עמוק באזורים כמו בקרקפת, זרועות ואזור הערווה. עם ספיגת מים גבוהה יותר המייצרת טמפרטורה גבוהה יותר, שילוב אורך הגל 1064nm מגדיל את הפרופיל התרמי של הטיפול הכולל בלייזר להסרת שיער והופך אותו ליעיל ביותר בשיער המוטבע ברקמות עמוקות.


סרטון הדגמה

אביזרים

 Facial Tip  אביזר קצה להסרת שיער מהפנים:

Facial Tip אביזר קצה להסרת שיער מהפנים:

טיפ  הפנים הייחודי מאפשר טיפול באזורים קשים לגישה, כולל האוזניים, הנחיריים מעל לשפה העליונה והאזור שבין הגבות.   

מפרטים: דיודה, 810 ננומטר, גודל נקודה 6 מ"מ
מה אומרים המומחים

"SOPRANO SHR חוללה מהפכה באפילציה הרפואית, ותורמת לתוצאות ארוכות טווח וטובות יותר בהשוואה לטכנולוגיות המקובלות. טיפול 'בתנועה', המפעיל שטף נמוך בשיעורי חזרה גבוהים, מאפשר לנו לספק פוטואפילציה (photoepilation) מותאמת אישית לכל מטופל. SOPRANO מתאימה לכל סוגי העור והשיער, ובכל השנה, עם תוצאות עקביות, בטוחות ואמינות. כיום SOPRANO SHR הוא כלי חיוני לפרקטיקות אסתטיות, המספק יתרונות למטופל יותר מכל מתחרותיה "

פרננדו אורדיאלס, מנהל המכון הרפואי מירמר, מלאגה, ספרד

"אני מאמין SOPRANO SHR הוא החידוש הראשון בהסרת שיער בלייזר בעשר השנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לטפל בבטחה בכל סוגי העור, עם פחות כאב. "

ד"ר מרטין בראון, מרכז לייזר בוונקובר, קנדה

למידע נוסף אודות המכשיר

Soprano Ice Platinum

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA