Alma Hybrid

Alma Hybrid product photo

המכשיר הראשון והיחיד מסוגו אשר מאגד שלושה סוגי אנרגיות חזקות, בשילוב קומבינציות ייחודיות המספקות תוצאות ללא תחרות. עם הפחתה משמעותית בזמן השימוש, ™Alma Hybrid  מציע אפשרויות בלתי מוגבלות ושליטה אולטימטיבית הרבה מעבר לפלטפורמת לייזר מקטעי סטנדרטית, ומאפשר לקבוע כל שלב בטיפול - לקבלת תוצאות, שטרם נראו לפני כן בתחום הצערת העור ובטיפול בצלקות.

 

טכנולוגיה

שילוב מנצח

Alma Hybrid תוכנן עבור מגוון רחב של טיפולים פולשניים, לא-פולשניים וטיפולים תרמיים, משלב לאפקט סינרגטי ייחודי בין שלושה סוגי אנרגיות לייזר:


לייזר CO2 - התערובת האופטימלית של אפקט קרישתי ותרמי, לטיפולים ממוקדים, יעילים ומדויקים במיוחד לטיפולי לייזר מקטעים.


לייזר NM 1570  –לייזר חזק לא אבלטיבי ובלתי פולשני, היוצר אפקט תרמי המקדם סינתזת דרמיס חדשה ומשאיר את האפידרמיס ללא פגע.


Trans Epidermal Transmission ( TED )- IMPACT- טכנולוגיית אולטרסאונד מוגנת הפטנט בעלת יכולת החדרה של רכיבים פעילים לעומק העור למגוון טיפולים.
 

™HyGrid מותאם אישית

בטוח, מדויק ורב-תכליתי, ™HyGrid  בשילוב של  לייזר CO2 עם 1570 NM בידית אחת, דבר המאפשר לתכנת בהתאמה אישית, את יחסי העומק של החדרת הרכיבים הפעילים בפרופורציות המדויקות הנדרשות, כדי לתת מענה מותאם אישית לכל אינדיקציה.
לכל אחד משני סוגי הלייזר השפעה אופטימלית משלו על העור, השילוב זה לצד זה, הופכת את הטיפולים ליעילים ביותר ומתאימים גם לגוון עור  כהה וזמן החלמה קצר.

3:1 2:3 1:3 1:2

טיפולים

שפע של טיפולים בפלטפורמה אחת, המציעה טיפולים  להצערת העור בהתאמה אישית. המתודולוגיה החדשנית לטיפול בעור המופעלת על ידי ™ Alma Hybrid  כוללת שלושה אלמנטים חיוניים: 
- אבלציה אופטימלית לשיוף משטח העור בצורה מושלמת
- אפקט תרמי עמוק אולטימטיבי לסינתזת קולגן חדשה ולהתחדשות הדרמיס
- חדירה יעילה וחסרת תקדים של חומרים חיוניים לעור

Hybrid Lift – Super renewal

טיפול המשלב את מיטב הטכנולוגיה האבלטיבית והתרמית עם אספקה משופרת של חומרים פעילים. טיפול זה מאפשר קבלת תוצאות מיטביות, בזמן החלמה קצר יחסית. פעולת הסריקה החוזרת והייחודית של שני הלייזרים CO2 ו- 1570nm  על העור מסייעת להפחית קמטוטים דקים וקמטים עמוקים ולטפל בפיגמנטציה סולארית, ואילו האולטראסאונד Impact מבטיח חדירה עמוקה יותר של החומרים עמוק לתוך העור.
התוצאה? טיפול "סוף שבוע" עם תוצאות דרמטיות המשאירות את העור בריא, בהיר וצעיר יותר.
בתמונה תוצאות לאחר 2 טיפולים, באדיבות ד"ר אופיר ארצי, רופא עור ומומחה לייזרים. ראש מרכז דרמטולוגיה אסתטית, מרכז רפואי סוראסקי תל אביב, ישראל.

OScar היברידי - לטיפול בצלקות

OScar   הוא הטיפול האולטימטיבי לתיקון כל סוגי הצלקות, מאקנה דרך טראומה ועד לצלקות כירורגיות. הצלחת הטיפול בצלקת תלויה בחדירה היעילה של קרן הלייזר  לשכבת הדרמיס. הודות לשילוב של אורכי גל הלייזר CO2 ו- 1570 nm, ניתן להתאים אישית פרמטרים שונים בטיפול- כולל עומק החדירה, רוחב הקרישה (קואגולציה) והצפיפות, וכך להתאים אישית את הפרוטוקול האופטימלי עבור כל לקוח וסוג הצלקת. את הטיפול מסיימים באימפקט, כדי להשיג חדירה אופטימלית של החומרים הפעילים והחיוניים לשיפור התוצאה הכללית.

בתמונה תוצאות לאחר 4 טיפולים, באדיבות ד"ר אופיר ארצי, רופא עור ומומחה לייזרים. ראש מרכז דרמטולוגיה אסתטית, מרכז רפואי סוראסקי תל אביב, ישראל

SoftLift - טיפול התחדשות לזמן הפסקת הצהריים

SoftLift מעניק לעור גוון בהיר יותר, שיפור בקמטוטים וקמטים ותיקון נגעי עור שונים, כולל צלקות אקנה, כמעט ללא זמן החלמה. 
אורך הגל 1570 nm מאפשר יצירת אפקט תרמי משמעותי, שאינו פולשני ומקדם תהליכי חידוש קולגן בתאי העור, ומשפר את המטריצה החוץ-תאית התומכת בתאי העור, תוך השארת שכבת האפידרמיס שלמה. 
הטיפול בטוח לשימוש לכל גווני העור וגם לגווני עור כהים (VI), המצריכים שלושה או ארבעה מפגשים בלבד על מנת לשפר את מרקם העור והשגת גוון עור בהיר והפחתת קמטוטים. 
התוצאה? טיפול המותיר את העור חלק, עם גוון זוהר וצעיר.

לאחר 3 טיפולים, באדיבות המחלקה הקלינית של ALMA

סוגי הידיות:

ProScan- ידית הדגל שלנו

ProScan- ידית הדגל שלנו

במטרה לממש באופן מלא את יכולותיו של HyGrid ™, Alma יצרה את סורק ProScan האוטומטי המתקדם ביותר.
Proscan יוצר קרני לייזר מתואמות וממוקדות ברצף גבוה.

העיצוב הארגונומי הקליל מאפשר ליצור בו זמנית השפעה אבלטיבית, קרישתית ותרמית.

בנוסף לסורק  ProScan קצה מקורר לשיפור בטיחות הטיפול ונוחות המטופל, המאפשר כיסוי מהיר של שטחים גדולים במגוון צורות סריקה ומצבים שונים להתאמה אישית מלאה.

(IMPACT for Trans Epidermal Delivery (TED

(IMPACT for Trans Epidermal Delivery (TED

בעוד וטיפולי לייזר ו- RF מקטעים יכולים להיות יעילים ביותר למגוון אינדיקציות טיפוליות, שילוב שלהם עם יכולת החדרת חומרים פעילים תורם לשיפור משמעותי של התוצאות והשמירה עליהן.

Impact, טכנולוגיית האולטרסאונד בעלת הפטנט הייחודי, מאפשרת להפוך את שכבת העור החיצונית לחדירה יותר ובמקביל להחדיר את החומרים הפעילים  לעומק העור.

Hylight

Hylight

יכולת גמישה להתאמת קוטר קרן הלייזר. אידיאלית לטיפול בקמטי עור ונגעים בודדים.

ידית HyLight מאפשרת שליטה על קוטר קרן הלייזר לגודל של עד 4 מ"מ, דבר זה מאפשר דיוק גבוה יותר תוך שמירה על יציבות העבודה במהלך הטיפול. שימוש אידיאלי להסרת נגעי עור וגידולים שפירים אחרים של העור, כמו גם נגעים פיגמנטריים.

Pixel

Pixel

אפקט תרמי גבוה, זמן החלמה קצר, אידיאלי לקמטים ולמיצוק העור
אנרגיית הלייזר פיקסל CO2 באמצעות DOEDiffractive Optical Element, אשר מפצל  את הקרן ל- 49 עד 81 פיקסלים ויוצר בו זמנית מס' עמודים מיקרוסקופיים של צריבה.  
האנרגיה מועברת בתבנית מרובעת עם גודל נקודה 11*11מ"מ.
גישה הטכנולוגית ייחודית זו, מאפשרת שימוש ברמות אנרגיה גבוהות עם פולסים/ גלים ארוכים יותר, היוצרת קרישה ואפקט תרמי גדולים יותר עם אבלציה מינימלית וזמן החלמה קצר.

ThermoTight

ThermoTight

לייזר לא פולשני עם מינימום זמן החלמה למיצוק העור.
ThermoTight הוא סורק לייזר כף יד המיועד לטיפול פולשני המאפשר כיסוי מהיר של שטחים גדולים. הוא מיועד לשימוש במגוון יישומי עור, קוסמטיקה וכירורגיה. קיימות אפשרויות סריקה מרובות כולל ריבוע או עיגול, בתבנית ספירלית, רשת או היקפית, כמו גם קווים ישרים או מעוקלים.
ThermoTight ממקסם את יעילות הטיפול בכך שהוא מאפשר אנרגיה גבוהה יותר בכל נקודה ונקודה בפולסים קצרים יותר לפרוצדורות פולשניות.
מנוע הסריקה הגלוונומטרי מספק אנרגיה במהירות רבה יותר לכל אזור סריקה מאשר ידיות הפוקוס CO2, לכיסוי מהיר ויעיל יותר של שטחי שטח גדולים.

מה אומרים המומחים

"מכשיר HyGrid המהפכני מאפשר לי להתאים את היחס האופטימלי בין לייזר פולשני ללייזר לא פולשני ולמקסם את האפקטיביות שלהם בטיפול. היישום הייחודי הזה מאפשר לי להתאים כל טיפול לצרכים הייחודיים האישיים של המטופל וכך להשיג תוצאות מיטביות.  אני רואה בטכנולוגיה הזו מדרגה נוספת בהתאמה אישית של טיפולי לייזר"
ד"ר אופיר ארצי, רופא עור ומומחה לייזרים. ראש מרכז דרמטולוגיה אסתטית, מרכז רפואי סוראסקי תל אביב, ישראל

למידע נוסף אודות המכשיר

Alma Hybrid

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA