הצרת הנרתיק

עם השנים ובעיקר לאחר לידות, רקמת הווגינה מאבדת מגמישותה ונוצרת תחושה של רפיון, התרחבות וירידה בתחושה. שינויים אלה עלולים להוביל לחוסר סיפוק בקיום יחסי מין ולפגיעה משמעותית באיכות החיים. FemiLift מעבה ומאיצה בניית סיבי קולגן חדשים ברקמת דפנות הנרתיק. מיצוק עור דפנות הנרתיק מוביל להצרת הנרתיק וכתוצאה מכך לשיפור בהנאה המינית.
כיצד עובד הטיפול להצרת הנרתיק?

FemiLift   היא מערכת חדשנית המשלבת טכנולוגיית לייזר בשילוב טכנולוגיית co2   לטיפול אופטימלי   במגוון בעיות המטרידות נשים, מבחינה פיזית, נפשית, זוגית וחברתית.
הטיפול בטוח, איננו כרוך בהרדמה, בהתאוששות או בסיבוכים. יעילות הטיפול ניכרת באופן מידי, כבר לאחר טיפול קצר אחד ובחלק מהאינדיקציות נדרשים לא יותר מ2-3 טיפולים.
לפיתוח מערכת FemiLift,  רתמה חברת Alma   את טכנולוגיית הלייזר co2  שפיתחה לתחום מיצוק והצערת עור הפנים והגוף. באמצעות לייזר ממוקד, טמפרטורה מבוקרת וללא פגיעה ברקמות הסמוכות, נוצר קולגן בשכבות העמוקות של רירית הנרתיק. התהליך של פציעה מיקרוסקופית מבוקרת, מחזק סיבי קולגן קיימים ומעורר יצירת קולגן חדש. התוצאה: עיבוי ומיצוק רירית הנרתיק והצערה של הרקמה המטופלת.
 

הטיפול בלייזר, FemiLift, לנרתיק מפעיל את הלייזר העוצמתי פיקסל CO2 בעל הפעולה החלקית (fractional Pixel CO2 laser) של Alma. הלייזר מוחדר לנרתיק של המטופלת באמצעות ערכה שתוכננה במיוחד. במהלך הטיפול שנמשך עד 15 דקות, הלייזר יוצר אפקט תרמי עדין, או חימום, ברקמת הנרתיק ללא פגיעה ברקמות הסובבות. החימום מעודד את היווצרות הקולגן החדש. התוצאה היא התחדשות כוללת של הנרתיק.
יתרונות נוספים של התחדשות הנרתיק

שינויים פיזיולוגיים ברצפת האגן ובשלפוחית השתן בעקבות לידות וגיל מבוגר, עלולים לגרום לדליפת שתן במאמץ שתעיב על שגרת היום, תמנע מהאישה פעילות ספורטיבית וקיום יחסי מין. על פי הערכות האיגוד האמריקאי לאורולוגיה, כ- 30% מהנשים בגילאי 30 עד 60, סובלות מדליפת שתן, מתוכן כמחצית (15%) בזמן מאמץ. דליפת שתן לא רצונית כתגובה ללחץ תוך-בטני, יכולה להתרחש  בתגובה לשיעול, התעטשות, צחוק, פעילות גופנית, הרמת חפץ כבד וכיוב'.   מצב זה יכול להיווצר כתוצאה מאיבוד התמיכה של דפנות הנרתיק בצינור השופכה.

FemiLift  בטוח ויעיל לטיפול באינדיקציה זו ומאפשר לנשים ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר באמצעות טיפול קצר, יעיל, ללא כאב וללא צורך בזמן החלמה


מלבד היותו טיפול כמעט ללא כאבים, הוא משפר מקרים קלים של בריחת שתן במאמץ (SUI), מסייע באופן דרמטי לנשים הסובלות מיובש בנרתיק ומזיהומים חוזרים ונשנים בנרתיק. הטיפול יכול להתבצע בקליניקה פרטית, ללא אשפוז,  מכיוון שהוא אינו פולשני. נשים יכולות לחזור לשגרת יומן מיד לאחר הטיפול,  ללא תופעות לוואי ידועות. בדרך כלל נדרשת סדרה של 3-4 פגישות (כל 4-6 שבועות) ומעקב שנתי בהתאם להמלצת הרופאים.

טכנולוגיות נוספות המטפלות בהצרת הנרתיק

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA