אימפקט אולטרסאונד

Legato II - פתרון כולל לצלקות

ידוע כי טיפולי לייזר ותדרי רדיו (RF) מקטעים (Fractional laser and RF treatments) מניבים תוצאות יעילות ביותר למגוון אינדיקציות. העברה חוצת אפידרמיס (Trans Epidermal delivery) היא שילוב של אלה עם יישום של חומרים פעילים רפואיים שתוכננו במיוחד, מה שלוקח את הטיפול צעד אחד קדימה, הן בהרחבה של הטיפול והן בשימורו.

כיצד משפרים את טיפולי הסרת צלקות בלייזר ובגלי רדיו באמצעות טכנולוגיה נוספת זו?

טכנולוגיית האימפקט של Alma מבוססת על טכנולוגיית אולטרסאונד למטרת העברת החומרים הפעילים, מעבר לחיבור הדרמי-אפידרמי (epidermal–dermal junction). מודול אימפקט מחדיר רכיבים פעילים עמוק יותר לתוך העור, כך שהם נספגים טוב יותר ברקמות הפגועות- דבר המוביל לחידוש העור בצורה יעילה. טכנולוגיה זו, מהווה חלק מכריע בטיפול בצלקות בלייזר, צלקות אקנה או צלקות כירורגיות/ טראומה, התוצאות מיטביות ומחזיקות לאורך זמן.

ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו בשילוב לייזר ה- Pixel CO2 שלנו, Legato II skin perfection device והפלטפורמה מרובת הלייזרים Harmony XL Pro multi laser platform. העקרון הוא ניקוב עדין של האפידרמיס על ידי המערכת הטכנולוגית בלייזר או בתדרי הרדיו (laser or radiofrequency applicators). לאחר מכן ניתן באמצעות מודול האימפקט , להחדיר את החומרים הפעילים עמוק יותר לדרמיס.
 

טכנולוגיות נוספות המטפלות באימפקט אולטרסאונד

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA