טיפול פיליניג קרבון (פחם)

הטיפול של כוכבי הוליווד כבר כאן באמצעות ALMA-Q.

טיפול פיליניג קרבון (פחם) בלייזר הוא טיפול עור לא פולשני, ללא כאב המטפל במהירות וביעילות במגוון פגמי עור, ללא תופעות לוואי וללא זמן החלמה.
באמצעות נוזל קרם פחמן המונח על העור, בשילוב עם הלייזר החזק-הרב-תכליתי Q-Switched, מתבצע ניקוי עמוק של העור, שיפור פיגמנטצייה וקבלת עור אחיד, צמצום נקבוביות פעורות, שיפור בקמטוטים, הפחתת הסבום, טיפול ומניעת אקנה ,טיפול בפוסט אקנה .
בגישה ייחודית דו-שלבית, מכשיר-  ALMA-Q ממקסם את היעילות של פילינג הפחם בעזרת שני מצבים שונים של העברת לייזר, על פני העור ללא מגע רציף בין הידית לעור. הטיפול מתאים לכל סוגי העור, ומועיל במיוחד למטופלים בעלי עור שמן, קומדונים, נקבוביות פעורות, עור רפוי מרקם עור מחוספס/ לא אחיד ואקנה.

תחילת טיפול                                                                במהלך טיפול                                                       סיום הטיפול

יתרונות :


 תוצאות משופרות ומיידיות

 טיפול הפסקת צהריים 

 מתאים לכל עונות השנה

 לא פולשני, ללא כאבים

 ללא תופעות לוואי

טכנולוגיה

הטיפול בפילינג הקרבון (פחמן)  מתבצע באמצעות פלטפורמת ALMA-Q – מערכת המשלבת שלושה לייזרים מסוג Nd: YAG בעוצמה גבוהה הכוללת בורר מצבים  Q-Switched לפולס מוארך  וחצי מוארך (Quasi Long Pulsed), המציע מגוון אורכי גל, משך פולס קצר במיוחד של 7 ננו-שניות ומערך טיפים  בגדלים שונים 
באמצעות הידית המקטעית אורך גל 1064 ננומטר ואזור מוקרן גדול של 8 מ"מ ,הטכנולוגיה של ALMA-Q מציעה טיפול  אידיאלי לפילינג פחם בעזרת לייזר.
הטיפול מתחיל במריחת שכבת קרם פחמן פעיל על האזור המטופל הקרם בצבע שחור משמש קולטן צבע מלאכותי או מגבר אור, להגברת ההשפעות פוטותרמיות ופוטו-אקוסטיות  של הלייזר על אזור הטיפול.
ברגע שהחומר חודר לנקבוביות, הלייזר מועבר מעל שכבת הפחמן, מחמם והורס את חלקיקי הפחמן על פני העור ובתוך הנקבוביות, תוך הסרה של שכבת העור העליון, שחושפת את שכבת העור מתחתיה. התוצאה מיידית והעור חלק.
  לקרם השחור יכולת בליעה של קרני הלייזר , הלייזר מחממם את שכבת הקרם ובכך הורס את חלקיקי הפחמן  תוך הסרה של שכבת העור העליונה החושפת עור בירא, נקי וחלק.
ד

ד"ר אקי פרידמן, ד"ר, רופא עור, מרפאת i-Skin

"פילינג הפחמן של ALMA-Q היא אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי והצערת העור שבהן השתמשתי במרפאה שלי.
 השילוב של טכנולוגיית לייזר עם פחמן ברמה רפואית, משיג ניקוי עדין של העור ושיפור גוון העור הכללי. זמן הטיפול המהיר והתוצאות המיידיות הופכים את זה להליך "הפסקת צהרים" נוח, יעיל ומומלץ ביותר ".

טכנולוגיות נוספות המטפלות בטיפול פיליניג קרבון (פחם)

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA